Odpieluchowanie krok po kroku – kurs on-line
Kiedy dziecko jest gotowe na odpieluchowanie? Jak pożegnać pampersa? Czego unikać i jakich błędów nie popełniać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań otrzymasz w moim autorskim kursie online. Jako pedagog specjalny, wczesnoszkolny, neurologopeda i przede wszystkim mama dwójki dzieci dzielę się konkretnymi podpowiedziami.
🎓 Ponad 10 merytorycznych lekcji wideo
🔓 Dostęp na stałe po zalogowaniu
💆🏻♀️ Oglądasz w swoim tempie
🚀 Wracasz do treści w dowolnym momencie
Cena: 99 zł
Kurs on-line dla rodziców
Jak pożegnać pieluchę?
Ile trwa odpieluszanie?
To pytanie zadają sobie wszyscy rodzicie. Czas, określone ramy, wytyczne i granice pomagają nam okiełznać to, czego nie znamy. W kursie szczegółowo odpowiadam na to pytanie. Omawiam przyczyny i wskazuję te obszary, na które warto zwrócić uwagę.
Oznaki gotowości
Czy dziecko da nam znać, że to JUŻ TEN CZAS? Jasne, że tak. Wystarczy wiedzieć, o jakich sygnałach mowa. Nie zawsze będą oczywiste. Ważne jednak, by je dostrzec i w porę wykorzystać.
Komunikacja z przedszkolem
Dobre relacje z nauczycielami i personelem przedszkola są bardzo ważne. Mają wpływ zarówno na dzieci, jak i rodziców. W kursie poruszam również kwestie z tym związane. Podpowiadam, jak rozmawiać z nauczycielami przedszkolnymi i gdzie szukać placówek, które wesprą w procesie odpieluchowania.
Najczęstsze błędy
Często uczymy się na błędach. I to jest dobre. Nie zawsze jednak jest to konieczne. W kursie pokażę Ci, jakich błędów unikać. Podpowiem i wskażę odpowiedni kierunek. Dam Ci wsparcie, którego potrzebujesz.
ADAPTACJA DZIECKA W ŻŁOBKU I PRZEDSZKOLU
Dlaczego warto skorzystać z mojej pomocy?
Wszechstronne wsparcie
Skorzystaj z mojej wieloletniej praktyki logopedyczno-pedagogicznej. Przez 10 lat pracowałam jako dyrektor przedszkola. Przeprowadziłam wiele szkoleń adaptacyjnych
Poprzeczkę stawiam wysoko
Nie jest to przysłowiowa bułka z masłem, ale efekty, które osiągamy na naszych maratonach – powiem wprost – są czasami spektakularne!
Ty też możesz wypracować z dzieckiem świetne efekty.
Zabawa, która jest pracą
Żuki – bo tak nazywam swoich podopiecznych – wykonują ze mną ogrom pracy. Wspólnie przeprowadzamy ćwiczenia mające na celu wspieranie, stymulowanie, a czasami budowanie kompetencji poznawczych, komunikacyjnych i społecznych. Uwierz, choć wygląda to jak scenariusz najlepszej zabawy, jest to ciężka i mozolna praca.
Kocham to, co robię
Uwielbiam swoją pracę i nie zamieniłabym jej na inną. To moja misja. Wiem, jak pomóc dzieciom i rodzinom. Chętnie się tą wiedzą z Tobą podzielę.