Smoczek – jaki wybrać i kiedy odstawić?
Wielu rodziców zastanawia się, jaki smoczek wybrać, czy wpłynie na zgryz i wady wymowy dziecka, jak sobie poradzić bez „monia” i jak wreszcie pożegnać go przed przedszkolem. W moim autorskim kursie online dzielę się wiedzą i sprawdzonymi patentami.
🔓 Dostęp na stałe po zalogowaniu
🚀 Cenne wskazówki od neurologopedy, pedagoga specjalnego, przedszkolnego, byłego wicedyrektora przedszkola i mamy dwójki dzieci
Cena: 79 zł
Kurs on-line dla rodziców
Jak pożegnać się ze smoczkiem?
Potrzeby dziecka
Dzieci sięgają po smoczek z określonych powodów. W kursie wyjaśniam przyczyny i wskazuję, jak właściwie na nie odpowiedzieć. Krok po kroku.
Strach przed porażką
Bardzo ważne jest podjęcie decyzji i konsekwentne wytrwanie w postanowieniu. Bez tego pożegnanie ze smoczkiem będzie trudniejsze i znacznie dłuższe.
Proste patenty
Szukasz prostych podpowiedzi, które ułatwią Ci to dość trudne zadanie? W kursie znajdziesz wiele wskazówek.
Bunt
Boisz się, że smoczek zostanie z Wami na zawsze? Nie chcesz sprowokować złych doświadczeń? Wiem, co czujesz. Żeby rozprawić się ze smoczkiem trzeba zrozumieć przyczyny. O tym opowiadam w kursie.
Zmiana nigdy nie jest łatwa
Wiesz, że w rodzicielstwie każdy dzień to inne wyzwanie. Rozumiem, że przerwanie rutyny nie ułatwia sprawy, dlatego w moim kursie online zdradzam prosty patent na smoczek i jego szybkie odstawienie.
Niepewność reakcji dziecka
Emocje są niezwykle ważne. Absolutnie! Dlatego pokażę Ci, jak w delikatny i skuteczny sposób podejść do tematu. Powiem, czego unikać i jakich błędów nie popełniać.
ADAPTACJA DZIECKA W ŻŁOBKU I PRZEDSZKOLU
Dlaczego warto skorzystać z mojej pomocy?
Wszechstronne wsparcie
Skorzystaj z mojej wieloletniej praktyki logopedyczno-pedagogicznej. Przez 10 lat pracowałam jako dyrektor przedszkola. Przeprowadziłam wiele szkoleń adaptacyjnych
Poprzeczkę stawiam wysoko
Nie jest to przysłowiowa bułka z masłem, ale efekty, które osiągamy na naszych maratonach – powiem wprost – są czasami spektakularne!
Ty też możesz wypracować z dzieckiem świetne efekty.
Zabawa, która jest pracą
Żuki – bo tak nazywam swoich podopiecznych – wykonują ze mną ogrom pracy. Wspólnie przeprowadzamy ćwiczenia mające na celu wspieranie, stymulowanie, a czasami budowanie kompetencji poznawczych, komunikacyjnych i społecznych. Uwierz, choć wygląda to jak scenariusz najlepszej zabawy, jest to ciężka i mozolna praca.
Kocham to, co robię
Uwielbiam swoją pracę i nie zamieniłabym jej na inną. To moja misja. Wiem, jak pomóc dzieciom i rodzinom. Chętnie się tą wiedzą z Tobą podzielę.